Lid worden?Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Sponsoren

Hoofdsponsor:

Hoofdsponsor - Bert van Vulpen

Subsponsoren:

Hier een lijst van de bedrijven die KLTV Krommenie sponsoren.

Sponsor worden? Neem contact op met onze voorzitter Mark Sijthoff

Onze sponsoren

Premium Sponsoren:

  1. Exhibitors Avenue- www.exhibitorsavenue.nl
  2. VANDERLAAN Groep- www.vanderlaangroep.nl
  3. Steboma- www.steboma.nl
  4. Fysiotherapie Vrij Bewegen- www.fysiotherapievrijbewegen.nl
  5. Jos Hardeveld- www.joshardeveld.nl
  6. Schoonmaakbedrijf Willems- www.schoonmaakbedrijfwillems.nl
  7. BEKU- www.beku.nl
  8. Groot Schoenen- www.grootschoenen.nl

Lobbietoernooi subsponsoren:

Café Atlantic - www.grandcafeatlantic.nl

Attack Dierplaagbestrijding - www.attack.nl/

Auke de Boer 

Adrie Jonk Autoverhuur - www.adriejonk.nl

BKS Logistieke Dienstverlening - www.bks-koeriers.nl

Baderie - www.baderie.nl

Ron ten Broekwww.rontenbroek.nl

De Bruijn Auto's - www.debruynautos.nl

Evert Bruyns - www.evertbruyns.nl

Caronwww.bloemsierkunstcaron.nl

Chinees restaurant Kang Wah    

Slagerij Donker - www.slagerijdonker.nl

Drukkerij Stetyco - www.stetyco.nl

FIT Fysiotherapie - www.fitkrommenie.nl

Verantwoord bewegen - www.verantwoord-bewegen.nl

Fietswinkel Bos en Olgers - www.bosenolgers.nl

Firstlady - www.firstlady-krommenie.nl

Foekens    

Haarstudio Carré - www.haarstudiocarre.nl

Restaurant Havenrijk - www.havenrijk.nl

Heijne Audio Video - www.heijne-audio.nl

HVMS makelaar - www.hvms.nl

Huitema Tegels - www.huitema-tegels.nl

J&R Fashion - www.janetmodes.nl

Johan groente speciaalzaak - www.groentehandeljohan.nl

LEEF www.leef.nu

Kapsalon Ingrid    

Kapsalon Daniëlle de Dood

Kerssens De echte bakker - www.pietkerssens.echtebakker.nl/

Hans Knijnenberg

Kracht Krommenie - www.kracht-krommenie.nl

Restaurant De Krokodil - www.dekrokodil.nl

Marc Lange - www.marclange.nl

Mirck optiek - www.mirckoptiek.nl

Zicht adviseurs - www.zichtadviseurs.nl

Restaurant Da Marcello - www.damarcello.nl

Nobby Roth - www.nobbyroth.nl

Rue du Saint  - www.ruedusaint.nl

Slijterij Drinks & Gifts - www.drinks-gifts.nl

Smit Sport trofeeën - www.smitsporttrofeeen.nl

Sport en Vrije Tijd - www.sportenvrijetijd.nl

Eetcafé De Tamme Boer - www.detammeboer.nl

Tempo Doeloe - www.tokotempodoeloe.nl

Sport- en Tenniscentrum Uitgeest - www.sportcentrum-uitgeest.nl

VBK Krommenie - www.vbk-krommenie.nl

Vonk Sports - www.vonksports.nl

Slagerij Veenboerwww.veenboer.nl

Foto van Wijk - www.fotovanwijk.nl

Juwelier van Zaanen - www.juweliervanzaanen.nl

Zaanstad Dakwerken - www.zaanstaddakwerken.nl

Sponsoren

Valverde
Willems
Bos en Olgers
Huitema Tegels
Meijn kremers
Nobby Roth
Foekens
Vonksports

Realisatie: verenigingenweb